Jak funguje letecká záchranka? Cyklus přednášek o urgentu napíše svůj třetí díl

9. listopadu 2022
Jak funguje letecká záchranka? Tak zní název třetího dílu cyklu přednášek na téma urgentní medicíny, který si přichystala Nemocnice Pardubického kraje v souvislosti s budováním nového urgentního příjmu v Pardubické nemocnici a jehož cílem je blíže představit tento obor.

Přednášku přednese MUDr. Anatolij Truhlář, Ph.D., FERC, vedoucí lékař letecké záchranné služby v Hradci Králové. Uskuteční se v pondělí 14. listopadu 2022 od 14.30 hodin v přednáškovém sále nového pavilonu psychiatrie Pardubické nemocnice v budově číslo 25.

Přednášku bude možné sledovat také online. Připojit se můžete na TOMTO ODKAZU.