Jak vypadá urgentní medicína ve vozidle záchranky? To se dozvíte v nemocnici

Jak vypadá urgentní medicína ve vozidle záchranky? To se dozvíte v nemocnici
15. prosince 2022
V pondělí 19. prosince od 14.30 hodin bude pokračovat cyklus přednášek na téma urgentní medicíny. Uskuteční se v přednáškovém sále nového pavilonu psychiatrie Pardubické nemocnice v budově č. 25.

Tentokrát půjde o přednášku ředitele Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje MUDr. Igora Paara, který bude hovořit o urgentní medicíně ve vozidle zdravotnické záchranné služby.

Cyklus přednášek přichystala Nemocnice Pardubického kraje v souvislosti s budováním nového urgentního příjmu v Pardubické nemocnici. Cílem tohoto cyklu je blíže představit tento obor.

Přednášku bude možné sledovat také online. Připojit se můžete zde.

Další aktuality

Prosincový provoz v Nemocnici Pardubického kraje – omezení zatím platí

30. listopadu 2023

Navzdory v médiích deklarované názorové shodě mezi premiérem a lékaři v Nemocnici Pardubického kraje zatím omezení v provozu trvají, a to do doby, než dojde k uzavření dohody na celostátní i regionální úrovni. Všem pacientům se za komplikace způsobené turbulentním vývojem situace omlouváme a prosíme je v následujících dnech o trpělivost a pochopení. Konkrétní informace budeme průběžně aktualizovat na webových stránkách jednotlivých nemocnic i prostřednictvím dalších oficiálních komunikačních kanálů.

O dopadech novely jednali zástupci kraje a nemocnice na Ministerstvu zdravotnictví

24. listopadu 2023

Zástupci Nemocnice Pardubického kraje a Pardubického kraje se na MZČR účastnili jednání ve věci novely zákoníku práce. Cílem setkání s řediteli legislativních odborů MZČR a MPSV bylo upozornit na problémy, s nimiž se v důsledku aktuální i připravované podoby zákoníku práce budou potýkat zejména malé nemocnice. Účastníci schůzky se domluvili na vzájemné spolupráci při pokračování legislativního procesu novelizace zákoníku práce.