Můj partner pije. Co mám dělat?

24. února 2015
Nacházíte se v situaci, kdy si nevíte rady s řešením složitých otázek v soužití s osobami, které propadly závislosti? Svitavská nemocnice nabízí pomoc - zahajuje pravidelné setkávání s názvem Skupina. Ta je určena osobám, které žiji s lidmi závislými na alkoholu, drogách či gamblingu. Skupina se koná každé první pondělí v měsíci počínaje 2. března 2015.od 17:30 do 19:00 hodin. Účast na skupině a informaci o místě konání je nutné si předem telefonicky domluvit na tel.: 461 569 129 nebo 608 139 009.

„Vytvoříme pro Vás bezpečný prostor, kde se můžete svěřit, a nikdo Vás nebude hodnotit. Budeme s Vámi sdílet Vaše starosti a radosti a vytvoříme Vám bezpečný prostor v důležitých životních situacích," říká za organizátory doktorka Kateřina Andrlová.