Můj partner pije. Co mám dělat?

Můj partner pije. Co mám dělat?
24. února 2015
Nacházíte se v situaci, kdy si nevíte rady s řešením složitých otázek v soužití s osobami, které propadly závislosti? Svitavská nemocnice nabízí pomoc - zahajuje pravidelné setkávání s názvem Skupina. Ta je určena osobám, které žiji s lidmi závislými na alkoholu, drogách či gamblingu. Skupina se koná každé první pondělí v měsíci počínaje 2. března 2015.od 17:30 do 19:00 hodin. Účast na skupině a informaci o místě konání je nutné si předem telefonicky domluvit na tel.: 461 569 129 nebo 608 139 009.

„Vytvoříme pro Vás bezpečný prostor, kde se můžete svěřit, a nikdo Vás nebude hodnotit. Budeme s Vámi sdílet Vaše starosti a radosti a vytvoříme Vám bezpečný prostor v důležitých životních situacích," říká za organizátory doktorka Kateřina Andrlová.

Další aktuality

Běh pro miminka do dlaně

24. dubna 2024

Oddělení intermediární péče o novorozence Pardubické nemocnice se potřetí připojí k charitativní akci neziskové organizace Nedoklubko. Běh a procházka pro Miminka do dlaně podporuje rodiče předčasně narozených dětí na jednotkách intenzivní a intermediární péče 27 českých perinatologických center. Pardubičtí zdravotníci natočili video. Zúčastnit se může i veřejnost. Aktivní účastí v projektu mohou lidé podpořit vybrané perinatologické centrum.

Společné komuniké Pardubického kraje, Nemocnice Pardubického kraj a lékařského odborového klubu

19. dubna 2024

Na základě dohody hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického a předsedy Lékařského odborového klubu – Svazu českých lékařů Martina Engela se ve čtvrtek 18. dubna uskutečnilo společné jednání vedení kraje a Nemocnice Pardubického kraje se zástupci LOK jednotlivých nemocnic. V průběhu jednání byly debatovány všechny požadavky lékařů.