Na novorozená miminka ve Svitavách a Chrudimi čeká dárek v podobě plenek

Na novorozená miminka ve Svitavách a Chrudimi čeká dárek v podobě plenek
15. února 2023
Novorozenecká oddělení Svitavské a Chrudimské nemocnice dostala pro novorozená miminka darem balíček jednorázových plen. 

„Věříme, že novopečené maminky tato pozornost zdarma potěší,“ uvedla náměstkyně ošetřovatelské péče Svitavské nemocnice Pavla Angelová.

„Jsme rádi, že maminky mají podobnou možnost i v Chrudimské nemocnici. Jsou příjemně překvapené a tento dárek kvitují,“ řekla staniční sestra novorozeneckého oddělení Chrudimské nemocnice Gabriela Licková.

Dar nemocnicím věnovala společnost Kimberly Clark.  

 

Další aktuality

Prosincový provoz v Nemocnici Pardubického kraje – omezení zatím platí

30. listopadu 2023

Navzdory v médiích deklarované názorové shodě mezi premiérem a lékaři v Nemocnici Pardubického kraje zatím omezení v provozu trvají, a to do doby, než dojde k uzavření dohody na celostátní i regionální úrovni. Všem pacientům se za komplikace způsobené turbulentním vývojem situace omlouváme a prosíme je v následujících dnech o trpělivost a pochopení. Konkrétní informace budeme průběžně aktualizovat na webových stránkách jednotlivých nemocnic i prostřednictvím dalších oficiálních komunikačních kanálů.

O dopadech novely jednali zástupci kraje a nemocnice na Ministerstvu zdravotnictví

24. listopadu 2023

Zástupci Nemocnice Pardubického kraje a Pardubického kraje se na MZČR účastnili jednání ve věci novely zákoníku práce. Cílem setkání s řediteli legislativních odborů MZČR a MPSV bylo upozornit na problémy, s nimiž se v důsledku aktuální i připravované podoby zákoníku práce budou potýkat zejména malé nemocnice. Účastníci schůzky se domluvili na vzájemné spolupráci při pokračování legislativního procesu novelizace zákoníku práce.