Návštěva klientů sociálně terapeutické dílny

Foto: Klienti sociálně terapeutické dílny navštívili LDN Svitavské nemocnice
8. února 2024

První únorový den navštívila oddělení LDN skupinka klientů sociálně terapeutické dílny se svými vedoucími. Návštěva to nebyla jen zdvořilostní – klienti dílny totiž věnovali našim pacientům polštářky pro lepší spánek, které sami vytvořili. Těm, kterým je chladno od nohou, věnovali pletené ponožky.

Smích, bezprostřednost a dobrá nálada naší návštěvy vykouzlila úsměv na rtech všech pacientů. Moc jim za jejich návštěvu i dárečky děkujeme.

Alena Petrželová
staniční sestra LDN Svitavské nemocnice