Nebojte se urgentu! Přednáška má nový termín

Nebojte se urgentu! Přednáška má nový termín
16. listopadu 2022
V pondělí 21. listopadu od 14.30 hodin bude pokračovat cyklus přednášek na téma urgentní medicíny.

Uskuteční se v přednáškovém sále nového pavilonu psychiatrie Pardubické nemocnice v budově č. 25.

Tentokrát půjde o přeloženou přednášku Nebojte se urgentu, která se měla původně konat v pondělí 17. října, ale musela být z důvodu nemoci přednášejícího odložena.

Přednášku přednese doc. MUDr. Jaromír Kočí, Ph.D., FACS, přednosta Kliniky urgentní medicíny Fakultní nemocnice Hradec Králové.

Cyklus přednášek přichystala Nemocnice Pardubického kraje v souvislosti s budováním nového urgentního příjmu v Pardubické nemocnici. Cílem tohoto cyklu je blíže představit tento obor.

Přednášku bude možné sledovat také online. Připojit se můžete na TOMTO ODKAZU.

Další aktuality

Běh pro miminka do dlaně

24. dubna 2024

Oddělení intermediární péče o novorozence Pardubické nemocnice se potřetí připojí k charitativní akci neziskové organizace Nedoklubko. Běh a procházka pro Miminka do dlaně podporuje rodiče předčasně narozených dětí na jednotkách intenzivní a intermediární péče 27 českých perinatologických center. Pardubičtí zdravotníci natočili video. Zúčastnit se může i veřejnost. Aktivní účastí v projektu mohou lidé podpořit vybrané perinatologické centrum.

Společné komuniké Pardubického kraje, Nemocnice Pardubického kraj a lékařského odborového klubu

19. dubna 2024

Na základě dohody hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického a předsedy Lékařského odborového klubu – Svazu českých lékařů Martina Engela se ve čtvrtek 18. dubna uskutečnilo společné jednání vedení kraje a Nemocnice Pardubického kraje se zástupci LOK jednotlivých nemocnic. V průběhu jednání byly debatovány všechny požadavky lékařů.