Nebojte se urgentu! Přednáška má nový termín

16. listopadu 2022
V pondělí 21. listopadu od 14.30 hodin bude pokračovat cyklus přednášek na téma urgentní medicíny.

Uskuteční se v přednáškovém sále nového pavilonu psychiatrie Pardubické nemocnice v budově č. 25.

Tentokrát půjde o přeloženou přednášku Nebojte se urgentu, která se měla původně konat v pondělí 17. října, ale musela být z důvodu nemoci přednášejícího odložena.

Přednášku přednese doc. MUDr. Jaromír Kočí, Ph.D., FACS, přednosta Kliniky urgentní medicíny Fakultní nemocnice Hradec Králové.

Cyklus přednášek přichystala Nemocnice Pardubického kraje v souvislosti s budováním nového urgentního příjmu v Pardubické nemocnici. Cílem tohoto cyklu je blíže představit tento obor.

Přednášku bude možné sledovat také online. Připojit se můžete na TOMTO ODKAZU.