Nový pavilon v Pardubické nemocnici se na jeden den otevře veřejnosti

14. února 2024
Práce na novém pavilonu urgentního příjmu a chirurgických oborů se blíží ke konci, a ještě před tím, než pavilon začne fungovat naplno v běžném režimu, nabízíme veřejnosti možnost nahlédnout dovnitř při Dni otevřených dveří. Ten se uskuteční v pátek 1. března 2024.

INFO: KAPACITA PROHLÍDEK JE NA OBA DNY UŽ VYČERPANÁ!

Další registrace a navyšování kapacit už není možné.

Chirurgické sály, lůžkové oddělení, intenzivní péče a urgentní příjem, to jsou prostory, kam se mohou registrovaní návštěvníci podívat během komentovaných prohlídek, které se v Pardubické nemocnici uskuteční v pátek 1. března.

Zájemci se musí registrovat prostřednictvím online registračního formuláře, volný pohyb osob nebude po pavilonu možný.

Všechny potřebné informace včetně rezervace místa naleznete ZDE

Čas jedné prohlídky je přibližně 50 minut.

Více informací o novém pavilonu naleznete ZDE