Pravidelné malování uzavře příjem rodiček ve Svitavské nemocnici

Pravidelné malování uzavře příjem rodiček ve Svitavské nemocnici
14. listopadu 2022

Upozorňujeme nastávající maminky, že z důvodu malování a pravidelné údržby porodních sálů bude zastaven příjem rodiček do porodnice Svitavské nemocnice. Příjem posledních rodiček bude ve čtvrtek 17. listopadu 2022 do 24:00 hodin včetně. Příjem rodiček bude znovu obnoven v úterý 22. listopadu 2022 od 6.00 hodin.
Po dobu uzavření příjmu byla o výpomoc při převzetí požádána Orlickoústecká nemocnice.

Další aktuality

Prosincový provoz v Nemocnici Pardubického kraje – omezení zatím platí

30. listopadu 2023

Navzdory v médiích deklarované názorové shodě mezi premiérem a lékaři v Nemocnici Pardubického kraje zatím omezení v provozu trvají, a to do doby, než dojde k uzavření dohody na celostátní i regionální úrovni. Všem pacientům se za komplikace způsobené turbulentním vývojem situace omlouváme a prosíme je v následujících dnech o trpělivost a pochopení. Konkrétní informace budeme průběžně aktualizovat na webových stránkách jednotlivých nemocnic i prostřednictvím dalších oficiálních komunikačních kanálů.

O dopadech novely jednali zástupci kraje a nemocnice na Ministerstvu zdravotnictví

24. listopadu 2023

Zástupci Nemocnice Pardubického kraje a Pardubického kraje se na MZČR účastnili jednání ve věci novely zákoníku práce. Cílem setkání s řediteli legislativních odborů MZČR a MPSV bylo upozornit na problémy, s nimiž se v důsledku aktuální i připravované podoby zákoníku práce budou potýkat zejména malé nemocnice. Účastníci schůzky se domluvili na vzájemné spolupráci při pokračování legislativního procesu novelizace zákoníku práce.