Svitavská porodnice je z technických důvodů do konce týdne uzavřena

Svitavská porodnice je z technických důvodů do konce týdne uzavřena
2. srpna 2022
Upozorňujeme nastávající maminky, že z technických důvodů jsme bohužel nuceni uzavřít do konce týdne provoz na porodních sálech Svitavské nemocnice. Návrat do běžného provozu předpokládáme v průběhu víkendu.

Po dobu uzávěry přijímá maminky ze Svitavska Orlickoústecká nemocnice, v případě plánovaných porodů pak nemocnice kontaktuje maminky napřímo.

Gynekologické části oddělení se omezení netýká a jeho provoz nebude přerušen.

Za způsobené komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení

Další aktuality

Prosincový provoz v Nemocnici Pardubického kraje – omezení zatím platí

30. listopadu 2023

Navzdory v médiích deklarované názorové shodě mezi premiérem a lékaři v Nemocnici Pardubického kraje zatím omezení v provozu trvají, a to do doby, než dojde k uzavření dohody na celostátní i regionální úrovni. Všem pacientům se za komplikace způsobené turbulentním vývojem situace omlouváme a prosíme je v následujících dnech o trpělivost a pochopení. Konkrétní informace budeme průběžně aktualizovat na webových stránkách jednotlivých nemocnic i prostřednictvím dalších oficiálních komunikačních kanálů.

O dopadech novely jednali zástupci kraje a nemocnice na Ministerstvu zdravotnictví

24. listopadu 2023

Zástupci Nemocnice Pardubického kraje a Pardubického kraje se na MZČR účastnili jednání ve věci novely zákoníku práce. Cílem setkání s řediteli legislativních odborů MZČR a MPSV bylo upozornit na problémy, s nimiž se v důsledku aktuální i připravované podoby zákoníku práce budou potýkat zejména malé nemocnice. Účastníci schůzky se domluvili na vzájemné spolupráci při pokračování legislativního procesu novelizace zákoníku práce.