VI. krajský mezioborový mikrobiologicko-infektologický seminář

9. září 2022
Oddělení klinické mikrobiologie a infekční oddělení Pardubické nemocnice pořádá VI. krajský mezioborový mikrobiologicko-infektologický seminář Aktuality v mykologické problematice (diagnostika, léčba, kazuistiky).

Seminář se uskuteční ve středu 21. září 2022 od 11 hodin v seminární místnosti Psychiatrického oddělení Pardubické nemocnice.

Vzdělávací akce je ohodnocena 4 kredity dle Stavovského předpisu České lékařské komory č. 16.

Přihlášení je možné pomocí odkazu: https://forms.gle/Sr3mS3o21F5CmveQ8 nebo e-mailem na petra.soukupova@nempk.cz.

Program ke stažení zde