Mamocentrum Svitavy přijímá poukázky na vyšetření prsu

Mamocentrum Svitavy přijímá poukázky na vyšetření prsu
1. srpna 2023
Mamodiagnostické pracoviště Svitavské nemocnice se jako každý rok zapojilo do projektu Ženy ženám. V rámci této akce mohou ženy, které nemají nárok na proplacení vyšetření pojišťovnou, absolvovat ultrazvukové nebo mamografické vyšetření prsou o 200 korun levněji.

Termín vyšetření si lze objednat na telefonním čísle 461 569 741. Na vyšetření si s sebou vezměte svou AVON poukázku.

O AVON poukázku můžete požádat buď na AVON lince za zdravá prsa na telefonním čísle 800 546 546 každý pracovní den od 10 do 18 hodin, nebo e-mailem na aliance@breastcancer.cz. Akce platí od 1. srpna do 31. prosince 2023.

Více informací o mamocentru naleznete zde.

Další aktuality

Prosincový provoz v Nemocnici Pardubického kraje – omezení zatím platí

30. listopadu 2023

Navzdory v médiích deklarované názorové shodě mezi premiérem a lékaři v Nemocnici Pardubického kraje zatím omezení v provozu trvají, a to do doby, než dojde k uzavření dohody na celostátní i regionální úrovni. Všem pacientům se za komplikace způsobené turbulentním vývojem situace omlouváme a prosíme je v následujících dnech o trpělivost a pochopení. Konkrétní informace budeme průběžně aktualizovat na webových stránkách jednotlivých nemocnic i prostřednictvím dalších oficiálních komunikačních kanálů.

O dopadech novely jednali zástupci kraje a nemocnice na Ministerstvu zdravotnictví

24. listopadu 2023

Zástupci Nemocnice Pardubického kraje a Pardubického kraje se na MZČR účastnili jednání ve věci novely zákoníku práce. Cílem setkání s řediteli legislativních odborů MZČR a MPSV bylo upozornit na problémy, s nimiž se v důsledku aktuální i připravované podoby zákoníku práce budou potýkat zejména malé nemocnice. Účastníci schůzky se domluvili na vzájemné spolupráci při pokračování legislativního procesu novelizace zákoníku práce.